СК "Спарта-17"

Карате киокушинкай (шинкиокушинкай) в Александрии

Вихованці Олександрійського спортивного клубу «Спарта-17» вибороли 13 медалей на чемпіонаті України – 2017

13-14 травня в м. Львові відбулися відкритий чемпіонат України та відкритий Всеукраїнський турнір з карате кіокушинкай в розділі «куміте». В змаганні прийняли участь понад 750 спортсменів з більшості областей України. Кіровоградську область представили 70 спортсменів, від СК «СПАРТА-17» до збірної області увійшли 33 вихованці клубу: Добродняк Євген, Шевченко Георгій, Мякушко Антон, Колінько Дмитро, Берсименко Валерія, Мякушко Назарія, Слинько Михайло, Горощенко Андрій, Лагно Дар’я, Ткаченко Софія, Чупріна Софія, Величко Захар, Капінус Єгор, Бенько Діана, Засядько Софія, Сокорєв Роман, Ліонова Олександра, Резнік Станіслав, Губа Наталія, Кузьменко Олександр, Мележик Дар’я, Друзік Олександр, Томаровщенко Максим, Дригула Владислав, Головка Діана, Мотрохін Іван, Колісник Давид, Чередніченко Олексій, Головка Віталій, Литвин Владислав, Пилипенко Злата, Коваленко Вадим, Лакатош Юрій.

В якості суддів прийняли участь Бондаренко Михайло, Томаровщенко Андрій та Слинько Сергій. Із-за великої кількості учасників, змагання проводилися в два дні. В перший день проводився відкритий Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н.. Троє «спартанців» прийняли участь цього вечора і троє здобули перші нагороди.

3 місце:
Лакатош Юрій

2 місце:
Томаровщенко Максим, Пилипенко Злата

Чимало емоцій, як позитивних, так і не дуже приніс другий день змагань. Понад 500 спортсменів змагалися за звання чемпіона України, а конкуренція була досить великою, щоб стати чемпіоном України декому потрібно було виграти п’ять поєдинків. Змагання розпочалися о дев’ятій ранку і біля дев’ятої вечора команди підраховували здобутки своїх спортсменів. Цього разу вони були такими:

3 місце:
Головка Діана, Лагно Дар’я, Губа Наталья

2 місце:
Сокорєв Роман, Мякушко Назарія, Ткаченко Софія

Чемпіони України – 2017:
Ліонова Олександра, Мякушко Антон, Бенько Діана, Чупріна Софія

Хочеться відмітити Чупріну Софію, яка втретє здобула звання чемпіонки України, Ліонова Олександра вдруге за свою спортивну кар’єру піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу, Томаровщенко Максим та Лагно Дар’я хоча і не стали цього разу переможцями, але стали призерами найголовніших змагань країни і добавили ще по одному трофею до своїх чисельних перемог. Губа Наталья вже не вперше порадувала своїм виступом тренерів, батьків та одноклубників на чемпіонатах України, особливо запам’яталася її майже рівна боротьба з набагато досвідченішою суперницею зі Львова. Ткаченко Софія – дворазова чемпіонка України впевнено перемагала суперницю у фіналі, але через симуляцію суперниці після незначного порушення Софії та незрозумілого рішення суддів посіла, в данному випадку, таке невеселе друге місце.
Хоча поїздка була досить напруженою як на підготовчому етапі, так і на самих змаганнях, але завдяки командній роботі батьків дітей і тренерів клубу виступ наших спортсменів вдався. Так, 13 з 16 медалей приніс до кошику збірної Кіровоградської області спортивний клуб «СПАРТА-17» — гарний результат як для нашого міста, так і для Кіровоградської області.
Підготували спортсменів Слинько Сергій, Бондаренко Микола, Томаровщенко Андрій, Лагно Світлана, які тренують на базі ОНВК (ЗНЗ №17), ЗНЗ № 6, в приміщенні Приютівської сільради, в школах с. Головківка та Звенігородка відповідно.